• EN

AslanAğa Çiftliğine Hoşgeldiniz


2006 yılında Kırklareli bölgesinde kurulan fabrikamız, Trakya’da, Türkiye’nin “Hastalıktan Ari” olarak tanımlanmış tek bölgesinde yer almaktadır. Doğallığı ve tazeliği ile benzersiz bir lezzete sahip olan süt ve süt ürünlerini modern teknoloji ile üretmekte ve üstün kalitesini sofralarınıza taşımaktadır. Kendi sektöründe tecrübeli ekibimizin en son teknolojiye sahip ekipmanları kullanarak büyük bir uzmanlıkla üretim yaptığı modern tesisimizde doğayı korumak, topluma değer vermek ve insana saygı duymak ana prensiplerimizdir. Peynirin doğduğu bu topraklarda her yöremizin farklı tatlardaki peynirlerini, şimdi “Aslanağa Çiftliği” markası altında, aynı kalite ve yöresellikte sizlerin sofralarınıza taşıyoruz.

  • Kaliteli
  • Yenilikçi
  • Doğal
  • Lezzetli
  • Ulaşılabilir Fiyatta
AslanAğa Hakkımızda
AslanAğa Hakkımızda

Yeni Markamız Hakkında


Markamız 2018 yılında yapmış olduğumuz yabancı sermayeli stratejik bir yapılanma ile sektörümüzde uluslararası bir oyuncu olma misyonunu benimseyerek hedefini yurtdışı pazarlar olarak belirlemiş ve bu hedefe ulaşmak için gerekli olan tüm hazırlıkları tamamlamıştır. Üretim hatlarından, her türlü makina altyapısına, üstün bilgi ve tecrübeye sahip uzman kadrosundan, marka yatırımına kadar tüm alanlarda yenilenmiş ve “Aslanağa Çiftliği” markasıyla tüketici beğenisinden tam not almıştır. Bu sayede “Aslanağa Çiftliği” benzersiz lezzette ve çeşitlilikte doğal peynir portföyünü yenileyerek hazır hale getirmiştir. Bizler işimizin uzmanı olarak, çiftlikten sofralara süt değer zincirini ve bize emanet edilen kaynakları en verimli şekilde yönetip geliştirerek, bireylerin yaşam kalitelerini arttıran, onlara sağlık ve mutluluk veren, doğal ve lezzetli ürünler sunmaktayız.

Değerlerimiz


about
Saygı

AslanAğa Çiftliği olarak insana, topluma ve doğaya saygılıyız.

about
Sorumluluk

AslanAğa Çiftliği olarak her zaman adil ve şeffaf davranır, sorumluklarımıza sahip çıkarız.

about
Tutku

AslanAğa Çiftliği olarak sütün bereketine, iyiliğine ve sütçülüğe kendimizi tutkuyla adarız.

Tarihçemiz

15 Yıllık Tecrübe

histori

Kuruluş

2006

AslanAğa Çiftliği olarak biliyor ve istiyoruz ki, sağlıklı, güvenli, lezzetli ve doğal süt ürünlerine herkes kolayca ulaşabilsin. Bu bilinç ve istek ile sütün en doğal halini işleyerek, teknolojiyi ve hizmeti bir arada kullanıyor, süt ve süt ürünlerini en sağlıklı ve en hijyenik şekilde sofralarınıza ulaştırıyoruz.

histori

Vizyon

Vizyonumuz; süt sektörünün lezzet, kalite ve fiyat bileşenleriyle en sevilen markası ve en güvenilen üreticisi olmak, değişen tüketim alışkanlıkları ile tüketiciye her zaman güvenle tüketebilecekleri peynir çeşitlerine ulaşabilmelerini sağlamak.

histori

Misyon

Misyonumuz; kaliteli, yenilikçi, farklı ürünler geliştiren Türk süt ürünlerini, bireylerin yaşam kalitelerini arttıran, sağlık ve mutluluk veren, doğal ve lezzetli süt ürünleri ile çeşitlendirme, ulaşılabilir fiyatta dünyanın her yerinde bulunan müşterilerimize ve tüketiciye sunmak.

AslanAğa Çiftliği

achievement
550

Müşteri

achievement
15

Ürünler

achievement
50

Çalışan

achievement
40

Çiftlik